В Новий Рік з новим УЗ-сканером Siemens

У жовтні німецький концерн Siemens Healthineers анонсував випуск нової ультразвукової системи – ACUSON Redwood. Це багатофункціональний апарат експертного класу, який обіцяє стати універсальним рішенням для будь-якої медичної установи.

Купить новый УЗИ аппарат Siemens

Розроблений на основі ACUSON Juniper, новий ACUSON Redwood зберіг маневреність, ергономіку та швидкодію «вихідного» апарату, але при цьому функціонал, програми та технології були значно розширені.

Серед нововведень – реалізація ультразвукового (CEUS) та еластомірного (SWE) додатків із контрастним посиленням, які раніше були доступні лише на УЗД апаратах преміум класу. Не обійдеться і без новацій у технологіях формування та обробки зображення. Нові унікальні технології UltraArt та AutoTEQ дозволять лікареві вибрати один з декількох попередньо встановлених варіантів обробки зображень, а також оптимізують його в автоматичному режимі, замість ручного налаштування різних параметрів. Загалом очікується максимальна оптимізація робочих процесів, оскільки програмне забезпечення буде побудовано на базі штучного інтелекту, що суттєво полегшить роботу лікарів з обладнанням. Усі нововведення покликані суттєво скоротити час проведення рутинних досліджень, що спричинить збільшення потоку пацієнтів, отже, і рентабельність клініки.

Якщо Ви плануєте купити новий УЗД апарат Siemens для кардіологічних досліджень, ACUSON Redwood може стати комплексним рішенням для ваших потреб. Тут будуть доступні функція VVI, що добре зарекомендувала себе, – для оцінки глобальної та регіональної рухливості стінки серця та досліджень біомеханіки міокарда, інструменти для проведення стрес-луна, та спеціальна можливість отримати контрастне зображення серця.

За попередньою інформацією, купити новий УЗД апарат Siemens ACUSON Redwood в Україні можна буде наступного року, а можливість оформити попереднє замовлення з'явиться ближче до кінця цього року.

За оновленнями та додатковою інформацією слідкуйте на сторінках цього сайту, а також на нашій сторінці у Facebook.