УЗ-сканери для діагностики легень

У сучасних реаліях особливо гостро постає питання діагностики легень. На жаль, не всі медустанови мають можливість постачання комп'ютерних томографів, які є еталоном у даному виді досліджень. Проте, з урахуванням обставин, коли підвищена необхідність визначити « картину» легень пацієнта, існує альтернатива – проведення BLUE –протоколу на ультразвукових діагностичних системах.

Цінність методу полягає в його простоті та швидкості. BLUE-protocol дозволяє отримати основну діагностичну інформацію за короткий проміжок часу (протягом 3 хвилин). Цей протокол використовується для діагностики патологічних станів у легенях, таких як пневмоторакс, набряк легень, ТІЛА, пневмонія, ХОЗЛ, плевральний випіт та периферичні об'ємні утворення.

Усі апарати сімейства ACUSON дозволяють фахівцям проводити якісні дослідження легень на основі BLUE-протоколу. Покращена діагностика доступна завдяки застосуванню звітів FAST (Focused Assessment with Sonography for Trauma), що знаходяться в пресеті «екстрена медицина», та спеціалізованих пресетів діагностики легень "Lungs". 

  • "FAST" допомагає вирішити такі клінічні питання, як наявність вільної рідини в порожнині перикарда, черевної та грудної порожнини. Додаткове виявлення пневмотораксу було включено до протоколу FAST у 2004 році. Звіти представлені на лінійних, конвексних та фазованих датчиках.
  • Пресет «Lungs» в автоматичному режимі адаптує візуалізацію під час профільних досліджень легень та оптимізує сірошкове зображення.

Ви в будь-який момент можете отримати більш детальну консультацію про апарати сімейства ACUSON та процес діагностики легень, зателефонувавши за телефоном 093 800 87 71