Компания "Кинд" на мероприятии УДК

У жовтні компанія «Кінд», спільно з колегами із «Сіменс Медицина», дебютувала на науково-практичній конференції «Українського Доплерівського Клубу». Це був інтенсивний дводенний тренінг, де провідні експерти у сфері ультразвукових досліджень ділилися своїм досвідом та давали практичні поради щодо проведення вузькоспрямованої діагностики за допомогою ультразвукових апаратів. Основними напрямками конференції були спеціалізовані дослідження у сфері мамології з використанням сучасних технологій еластографії та вирішення складних клінічних випадків у кардіоваскулярній секції.

Компания "Кинд" - поставщик медицинского оборудования     Купить УЗИ аппарат Киев

Крім того, видатний кардіолог України, кандидат медичних наук Молодан О.В., провів експрес майстер-клас із сучасних аспектів практичного використання аналізу деформації міокарда у кардіології. Для цих цілей наша компанія надала доповідачеві УЗД апарат Siemens ACUSON NX3 Elite, з розширеними протоколами для кардіологічних досліджень, включаючи опцію Velocity Vector Imaging. Ця технологія дозволяє:

  • Оцінити анатомічні особливості будови серця;
  • Оцінити функціональні показники;
  • Виявити наявність/відсутність ішемії міокарда тощо.

УЗИ аппараты Siemens в Украине

Насамкінець слід додати, що конференція Українського Доплерівського Клубу – це чудовий захід. Воно дозволяє фахівцям ультразвукової діагностики розширити свої знання, навчитися новим технікам і, що важливо, попрацювати на сучасних УЗ-сканерах. Цього разу, завдяки спільним старанням компаній «Кінд» та Сіменс Медицина», всі учасники мали можливість протестувати відразу кілька апаратів - від базового до більш експертного рівня.

P.S. Нагадаємо, що компанія «Кінд» пропонує купити новий УЗД апарат Siemens ACUSON NX3 Elite у Києві, а також особисто оцінити його можливості та апробувати у нашому шоу-румі, в районі метро Хрещатик.

Чекаємо на інших спеціалізованих заходах для УЗД фахівців, в яких ми братимемо активну участь!