SOMATOM go.Now робить доступним високоякісне обслуговування пацієнтів та допомагає вести успішний бізнес у галузі комп'ютерної томографії. У комплектацію цього апарату входять інноваційні розробки та технології оптимізації робочих процесів та зручності користування, які підвищують ефективність роботи з комп'ютерним томографом, незалежно від досвіду кожного окремого оператора. Вони забезпечують чудові результати під час рутинних досліджень. А повністю модернізована модель обслуговування разом із удосконаленим робочим місцем дозволяють скоротити витрати.

Переваги комп'ютерного томографа SOMATOM go.Now

  • Гнучкість діагностики з інноваційним мобільним робочим процесом

Новий підхід до проведення діагностичного сканування дозволяє оператору більше часу залишатися з пацієнтом, контролюючи процес для досягнення оптимальних результатів. Це стало можливо завдяки планшету, який надає повний віддалений доступ до головної робочої станції.

  • Новий дизайн робочого місця

SOMATOM go.Now пропонує свободу вибору розташування робочої станції в залежності від Ваших потреб. Її можна розмістити в кімнаті сканування, за її межами або в іншій кімнаті. Камера вбудована в сканер дозволяє постійно тримати пацієнтів на контролі, що спрощує процес діагностики та її кінчений результат.

  • Автоматизація робочих процесів із технологіями GO

SOMATOM go.Now пропонує цілісний набір інтуїтивно зрозумілих рішень, спрямованих на оптимізацію робочого процесу не тільки на сканері, але й за його межами. Дані технології допомагають стандартизувати та спростити всі процеси у підрозділах. Тому ви можете працювати більш ефективно та зосередитися на своїх пацієнтах – два фактори, що визначають успішне ведення бізнесу.

 

Клінічні застосування SOMATOM go.Now

SOMATOM go.Now допомагає перетворити складні клінічні дослідження на денну рутину завдяки передовим технологіям, які раніше були доступні лише на комп'ютерних томографах преміального класу. Швидкодія сканерів та легкість в управлінні дозволяють використовувати їх у таких областях, як екстрена медицина, інтервенційна радіологія і навіть кардіологія, що особливо важливо через різке збільшення обсягу коронарної КТ-ангіографії.

Технічні дані:

К-сть зрізів 16 (зрізи сканування) / 32 (реконструйовані)
Час оберту до 0.8 с
Теплоємність аноду 3,5 млн. ТО (8,75 млн. ТО еквівалент з SAFIRE)
Номінальна вихідна потужність аноду до 32 кВт (80 кВт еквівалент з SAFIRE)
Напруга трубки 80; 110; 130 кВ
Максимальна сила струму до 400 мА (1000 мА еквівалент з SAFIRE)
Ширина детектору 32 х 0,7 мм
Макс. навантаження на стіл 227 кг. (307 кг. опційно)
Щоб дізнатися детальну інформацію про товар, або отримати комерційну пропозицію

Зв'яжіться з нами