Комп’ютерний томограф SOMATOM go.ALL містить в собі нові технології, що є інновацією для томографів експертного класу. Завдяки втіленим технологіям та програмному забезпеченню, спеціалізовані процедури відтепер можна виконувати в рамках рутинної діагностичної практики. Система візуалізації дозволяє отримати рівномірне сканування на великих діапазонах при високій просторовій роздільній здатності та швидкості. Серед вагомих нововведень в SOMATOM go.ALL – режим безпечного сканування, який дозволяє суттєво знизити рівень опромінення без шкоди для якості візуалізації в педіатрії.

Завдяки логічній послідовності кроків, проведення кардіологічних досліджень на SOMATOM go.ALL завжди успішні. Надійний діагностичний результат досягається автоматичною короговкою дій лікаря на кожному етапі  робочого  процесу.  Відтепер важкі кардіологічні дослідження виконуються з легкістю повсякденних!

Налаштування системи, вибір режимів сканування та позиціонування пацієнта відтепер відбувається завдяки мобільному планшету. Він надає можливість знизити час, необхідний на підготовку до прийому та  дозволяє  швидше  проводити  діагностику. Разом з мінімальними затратами на експлуатацію, це забезпечує високу рентабельність відділу КТ діагности.

Характеристики і технології

К-сть зрізів  32 (зрізи сканування) / 192 (реконструйовані) 
Час оберту 0,33 с.
Теплоємність аноду 7 млн. ТЕ
Швидкість охолодження трубки до 1700 кТО/хв.
Кількість елементів детектору 24576
Номінальна вихідна потужність аноду 75 кВТ
Напруга трубки 70 – 140 кВ, з кроком 10 кВ
Ширина детектору 32 х 0,7 мм
 Максимальна сила струму 625 мА.
 Розмір фокальних плям відповідно до IEC 60336 0,8 x 0,8 / 7°
 Діапазон сканування 160 см.
 Максимальне навантаження на стіл 227 кг (до 307 кг. – опція)
 UFC (Ultra Fast Ceramics)

Швидкість та ефективність засновані на власному сцинтиляторному матеріалі з ультракоротким затуханням, надзвичайно низьким післясвіченням та високим поглинанням для оптимізованої якості зображення та високої ефективності дози.

 TinFilter Відсікає низькоенергетичний спектр рентгенівського променя для зменшення
 Check&Go Інтелектуальний алгоритм, що запобігає помилки розмітки діапазону сканування і введення контрастної речовини. Дозволяє попередити проблеми ще в процесі.
 Recon&GO Автоматична пост-обробка в рамках стандартних або специфічних для кожної області досліджень. Технологія дозволяє отримати готові для аналізу зображення, що
Щоб дізнатися детальну інформацію про товар, або отримати комерційну пропозицію

Зв'яжіться з нами