Magnetom Altea - новий МРТ-апарат 1,5 Тесла, який використовує технологію BioMatrix, що враховує анатомічні відмінності кожного пацієнта, і нову програму Turbo Suite, здатну вдвічі прискорити час сканування. Сканер додатково оснащений новим інформаційно-розважальним середовищем для максимального комфорту пацієнтів під час проведення досліджень.

Функції та технології в МР-томографі MAGNETOM Altea

Технологія Biomatrix розроблена німецькою компанією Siemens Healthiners та призначена для оцінки фізіологічних та анатомічних відмінностей пацієнтів, що забезпечує персоналізований підхід до МР-сканування та дозволяє уникнути міжсесійної варіабельності. BioMatrix використовує інтерфейс Select&GO, який застосовує унікальний штучний інтелект для підвищення продуктивності, усуваючи необхідність анатомічного орієнтування та дозволяючи пацієнтам швидше знаходити потрібне положення на кушетці. Автоматизовані програми Tim 4G та Dot (Day Optimizing Throughput) також дозволяють прискорити клінічні обстеження. Нова технологія Turbo Suite, яка включена в програмний пакет обладнання, може скоротити час звичайних рутинних обстежень у два рази (у порівнянні з традиційними МРТ такого ж класу) без шкоди для якості зображення.

При розробці MAGNETOM Altea компанія Siemens орієнтувалася на створення максимально комфортних умов для пацієнтів під час проведення досліджень. Завдяки прагненню покращити клієнтський досвід, дана модель МРТ має покращену функцію шумозаглушення. Крім того, в апарат може бути впроваджена інформаційно-розважальна система, яка дозволить пацієнтам дивитися фільми, слухати музику, або особисто спостерігати за процесом діагностики. Система має мінімізувати виникнення клаустрофобії, а також спростити роботу з дітьми.

Технічні характеристики MAGNETOM Altea

Напруженість магнітного поля 1,5 Тесла 
Діаметр тунелю 70 см
Довжина системи 157 см
 Вага системи 4,2 тонни
 Витрата гелію  Технологія нульового випаровування гелію
 Амплітуда градієнта  XJ gradients 33/125 simultaneously [1.3 MVA]
 Максимальна кількість каналів   180
 Витрата електроенергії  Технологія Eco-Power
Щоб дізнатися детальну інформацію про товар, або отримати комерційну пропозицію

Зв'яжіться з нами