Двойная роботизированная рентгеновская система: Multitom Rax

Multitom Rax - це перший багатофункціональний рентгенівський апарат, що дозволяє проводити звичайну рентгенівську візуалізацію, а також флюороскопію та тривимірну томографію. Високоспеціалізований роботизований механізм дозволяє виконувати рентгенівські знімки під будь-яким кутом, полегшуючи візуалізацію нерухомих пацієнтів або пацієнтів, яких важко переміщати через біль. Це нововведення також дозволяє отримувати 3D візуалізацію із зображеннями комп'ютерної томографії високої роздільної здатності (КТ).

Переваги апарату Multitom Rax 

  • Висока якість зображення досягається з частотою кадрів 8 зображень в секунду, коли трубка та детектор обертаються навколо пацієнта по кривій траєкторії. Важливо ще й те, що тривимірні зображення можуть бути отримані протягом того ж сеансу, що і рентгенівські промені, і переносяться навіть пацієнтами, які страждають на сильний біль.
  • Компонент флюороскопії допомагає регулювати нерухомі суглоби для покращення зображень або дозволяє проводити якісні дослідження, такі як артрографія чи інфільтрати.
  • Тривимірна томографія, що використовує вертикальне положення, полегшує та покращує діагностику хребта та нижніх кінцівок та доповнює рентгенівську діагностику в умовах травми.
  • Технологія Robotic Advanced X-ray (RAX) забезпечує поєднання високого використання активів, нових клінічних характеристик, включаючи вибір втручань, основні ангіографії та природну візуалізацію 3D-кістки при одночасному скороченні позиціонування пацієнта на столі та маніпуляції з переносом.

Експлуатація апарату Multitom Rax є досить простою. Реконструкція тривимірних томографічних зображень є аналогом КТ зображень і тому вимагає лише невеликої підготовки рентгенологів.

Щоб дізнатися детальну інформацію про товар, або отримати комерційну пропозицію

Зв'яжіться з нами