ACUSON S2000 ABVS – ультразвукова діагностична система преміум класу, в першу чергу призначена для профільних досліджень у галузі мамології.

Особливістю системи є поєднання УЗД апарату преміум класу Acuson S2000 зі скануючою приставкою для мамології. Лінійний датчик з великою апертурою, а також висока швидкість проведення дослідження, призначені для того, щоб за короткий час здійснити діагностичні дослідження більшої кількості пацієнток, ніж традиційними ультразвуковими системами.

Технічні характеристики УЗД апарату ACUSON S2000 ABVS:

  • Рідкокристалічний монітор з діагоналлю 19” на шарнірному кріпленні з датчиком освітлення;
  • 3 активні порти для підключення датчиків;
  • Регульована панель керування;
  • Спеціалізований модуль ABVS для повноформатного сканування молочних залоз. 

Переваги системи Acuson S2000 ABVS:

Автоматизована система об'ємного сканування молочних залоз ACUSON S2000™ (ABVS) використовує технологію автоматичного об'ємного сканування молочних залоз, яка допомагає отримати результат менш ніж за 10 хвилин порівняно з класичним скануванням, яке займає півгодини. 

Ця багатофункціональна ультразвукова система ідеально підходить для дослідження пацієнток у разі виявлення рентгенографічних ущільнень, або захворювань молочних залоз в анамнезі, а також пацієнток з протипоказаннями до рентгенологічної мамографії.

Залежність результатів дослідження від оператора може призвести до помилкових висновків. Завдяки повномасштабному, об'ємному скануванню та відтворюваності даних, система ACUSON S2000 з модулем ABVS дозволяє щоразу отримувати достовірний результат, саме завдяки суттєвому зниженню залежності дослідження від оператора. Достовірність та відтворюваність результатів є основою надійної діагностики.

Автоматизована система об'ємного сканування молочних залоз дає можливість отримувати, аналізувати та документувати докладні ультразвукові об'ємні дані складних анатомічних структур та патологій молочних залоз.

Щоб дізнатися детальну інформацію про товар, або отримати комерційну пропозицію

Зв'яжіться з нами